Новини
Презентували можливості для навчання
Жов 13, 2021

У рамках проєкту ,,STOP плагіат” 11 жовтня відбулась онлайн-презентація програм академічної мобільності для здобувачів освіти, аспірантів та викладачів ,,США-Україна: можливості для навчання”. Можливості презентувала амбасадорка Education USA Ukraine, викладачка кафедри східних мов Оксана Гусакова. 

Учасники ознайомилися з умовами програм FLEX, UGRAD, SUSI та Fulbright, а також дізналися про відмінності вступу до закладів вищої освіти США та України.

Education USA є мережею Державного Департаменту США та забезпечує промоцію вищої освіти у США серед студентів усього світу. Щороку радники Education USA пропонують широке коло індивідуальних та віртуальних послуг для студентів та їхніх сімей на основі Your 5 Steps to U.S. Study – путівника по процесу вступу до американського вищого навчального закладу.

Кожен охочий може безкоштовно користуватися ресурсами центру та записатися на консультацію, щоб дізнатися про:

  • процес вступу до коледжів та університетів США;
  • вимоги щодо складання стандартизованих тестів;
  • фінансування освіти в США (гранти та стипендії для навчання та досліджень);
  • процес отримання студентської візи;
  • підготовку до від’їзду до Сполучених Штатів.

Проєкт ,,STOP плагіат” реалізується центром ,,Вікно в Америку”, ГО ЦСР ,,Дієва громада” та ДЗ ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” за фінансової підтримки Посольства США в Україні.

Інші новини