Новини
Польські колядки в STB city hub
Січ 11, 2022

Минулого тижня, у день Різдва Христового, в STB city hub відбулась святкова зустріч представників Старобільського районного товариства любителів польської мови та культури «Міст Надії». Польсько-українське свято під назвою «Дві культури – дві традиції» відбулось під керівництвом Олени Череватої, керівниці ансамблю товариства, яка розповідала молоді про схожість та відмінність культур та традицій святкування Різдва.

«Насправді все дуже схоже, навіть мелодії у колядок однакові», – зазначила Олена Черевата.

Під час святкування юні старобільчани та старобільчанки заспівали українські та польські колядки та пограли в застольні ігри. Наприклад, була гра «Придумай подарунок для того, хто сидить поруч», і подарунки молодь загадувала за допомогою пантоміми. Також грали в «Що мені не подобається». За допомогою цієї гри вчились толерантності  до чужих недоліків.

Відео з польсько-українськими колядками опублікували на сторінці товариства у Фейсбуці, де його зможуть переглянути представники польського консульства та всі бажаючі.

«Відео вже побачили колеги, польські музиканти, які дуже здивувались, що ми співаємо польські колядки. Тож це комплімент нашим друзям із Польщі», – розповіла керівниця ансамблю.

Наступний відкритий захід від товариства «Міст Надії» заплановано навесні.

Інші новини