Новини
Підтримуємо своє психічне здоров’я
Гру 24, 2022

Війна проходить не лише по лінії фронту. Війна вже всередині кожного: на лінії фронту вона фізична, поза ним – вона психологічна.

Настрій людей на війні не менш важливі, ніж справжні зброя і техніка.

Як зрозуміти задум та попередити інформаційно-психологічні операції ворога?

Що відбувається з нами, як змінюються наш настрій під час війни?

Як це може вплинути на кожного з нас?

Як зменшити негативні наслідки стресу, виснаження?

На ці та інші питання молодь від 18 до 29 років мала можливість отримати відповіді на тренінгах з психологічної сталості, які проходили у Старобільському хабі (м. Свалява) у рамках програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді)

24-го лютого ми відчули, що ми одне тіло. І психологічно – це правда. Кожен має вплив на кожного: посмішка в Сваляві, гарний настрій у Львові й якісно виконана робота в Тернополі передасться через сотні рук і врятує життя солдату в Херсоні. Це і є єдність духу.

Зараз немає неважливої роботи, немає неважливих людей. Кожен може докластися по крихті, волонтерити, допомагати один одному онлайн, донатити на ВСУ, поширювати інформацію – теж дуже важливо. Тримати зв’язок, м’яко переконувати, підбадьорювати, жартувати – теж важливо. При цьому, неймовірно важливо – берегти себе й турбуватися про своє виживання, бо разм ми СИЛА! Настане день і це буде день нашої Перемоги!

А ми, щиро дякуємо IREX in Ukraine за можливість долучитися до проєкту та чудові подарунки самим активним учасникам: теплі пледи, бафи та перчатки, шкарпетки, рюкзаки, фонарики, павербанки.

Програми СИЛА (Єднання через спільні дії молоді) втілюється IREX за підтримки Державного департаменту США.

Інші новини