Новини
Обговорили проблеми ветеранів
Лис 18, 2021

16 листопада в STВ city hub відбулось чергове засідання Дискусійного клубу в рамках проєкту «Зміцнення через змінення». В першу чергу на засіданні учасники ветеранської спільноти обговорили міську програму вшанування пам’яті загиблих в АТО, учасників АТО/ООС та патріотичного виховання молоді на 2021-2023 роки. Ветерани подискутували, наскільки програма ефективна, та на що дійсно треба виділяти кошти. Наприклад, була озвучена думка про перенаправлення матеріальної допомоги, яка визнана неефективною, на вшанування пам’яті загиблих. Крім того, учасники обговорили створення координаційної ради, як інструмента взаємодії з владою.

Засідання клубу проводяться на запит ветеранської спільноти за підтримки «Дієвої громади». Діяльність клубу включає дискусії щодо важливих суспільно – політичних подій, зустрічі з представниками органів влади, обговорення нагальних проблем, відеозустрічі з ветеранським спільнотами по всій Україні, обмін досвідом.

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Інші новини