Новини
Обговорили потенціал молоді
Лют 12, 2022

На цьому тижні в STB city hub відбувся круглий стіл “Я ЦЕ МОЖУ!” в рамках Міжнародного проєкту YMCA Europe «Back to Active Lifefighting Covid 2019 challenges, 2022» та розвитку Teens’ Skills-Up. Захід із залученням молоді провів Юрій Білий, експерт з питань моніторингу та соціального партнерства з локалізації глобальних цілей сталого розвитку.

Під час круглого столу Юрій Білий розповів, що проєкти YMCA Europe спрямовані на збереження і зміцнення індивідуального та громадського здоров’я населення під час пандемії COVID-19, особливо серед молодого покоління. Тому темою зустрічі було підвищення інформативності молоді з питань популяризації здорового способу життя, аналітичного консультування молоді тощо.

Учасники та учасниці на практиці розібрали інструменти інтенсивного залучення аудиторії до спілкування, обміну досвідом та навчання. Крім того, розібрали інструменти та методи відбору власної команди, а також поговорили про розвиток soft skills (навичок, які відповідають за успішну участь у робочому процесі та високу продуктивність у вирішенні особистих проблем та викликів).

Інші новини