У рамках проєкту ,,STOP плагіат” 19 жовтня 2021 року відбудеться тренінг ,,Академічна доброчесність в закладах освіти” від Школи академічної доброчесності Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2021/10/akademichna-dobrochesnist-1024x538.jpg)
Час: 19 жовтня, 11.00
Місце: Zoom/Бібліотека ЛНУ
Форма реєстрації: https://bit.ly/3mQKA1n. Кількість місць обмежена!
Проєкт ,,STOP плагіат” реалізується центром ,,Вікно в Америку”, ГО ,,ЦСР ,,Дієва громада” та ДЗ ,,ЛНУ імені Тараса Шевченка” за фінансової підтримки Посольства США в Україні.
За детальною інформацією звертайтеся до відділу аспірантури ЛНУ.