Тренінг “Медійна грамотність в умовах війни” відбувся 9 липня в місті Свалява Закарпатської області в рамках проєкту «Допомога завжди поруч». В заході взяли участь жителі міста та ВПО, бажаючі зробити медіаграмотність своєю життєвою навичкою в умовах інформаційної війни і не тільки.
Учасники тренінгу дізнались, що таке “медійна грамотність”, “інформаційна грамотність” та “персональні дані”, яким має бути захист персональних даних в умовах війни та чому це важливо, що таке “фейк”, як його розпізнати та багато іншого.
Проєкт «Допомога завжди поруч» реалізує ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/07/img_20220711_152940_331-1-1024x576.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/07/img_20220711_152942_598-1-1024x576.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/07/img_20220711_152944_840-1-1024x576.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/07/img_20220711_152946_661-1-1024x576.jpg)