Новини
Налагоджували діалог із ОСББ
Сер 28, 2021

У креативному суспільному просторі STB city hub в м. Старобільськ 27 серпня  відбувся круглий стіл на тему налагодження діалогу між органами місцевого самоврядування та ОСББ Старобільська. Захід організований головою «Дієвої громади» Оксаною Очкуровою в рамках проєкту «Добрі сусіди – одна країна».

У круглому столі взяли участь представники міських органів влади та ОСББ. Так, були присутні спеціалісти міського відділу з питань житлово-комунального господарства та комунального майна (Ольга Липова, Володимир Луганський), КП «Благоустрій» (Максим Найдиш) та представники ОСББ «Імперіал м. Старобільськ», «Уют» та «Комфорт».

Учасники говорили на теми взаємодії влади та ОСББ, визначення і вирішення комунікативних проблем у діяльності ОСББ. Присутні домовились, що ОСББ та влада можуть бути партнерами за умовами достатньо налагодженої комунікації, причинами відсутності якої назвали відсутність профільного спеціаліста у міськраді, ресурсного центру підтримки ОСББ та багаточисленні проблеми ОСББ. Серед проблем озвучили питання боржників (за утримання будинку), що потребує кваліфікованої консультації юриста, також проблеми благоустрою прибудинкової території. Координаторка проєкту Оксана Очкурова, в свою чергу, наголосила, що в рамках проєкту заплановане проведення конкурсу на фінансування ініціатив ОСББ.

До кінця року заплановане проведення ще двох круглих столів з представниками ОСББ.

Більше фото – https://www.instagram.com/p/CTUXBBiKzCQ/

Грант «Добрі сусіди – одна країна» реалізується за підтримки проєкту USAID «Демократичне врядування у Східній Україні».

#Дієвагромада

#ОСББ

#USAID

Інші новини