Новини
«Мир у цифровий час»: старт проєкту
Сер 5, 2022

Старобільчанки Олена Пасічник та Марина Юрченко відвідали першу школу-тренінг в рамках проєкту “Мир у цифровий час 2022”! Амбасадорки проєкту навчались у школі-тренінгу «Роль молоді у гуманітарному відновлені України» 2 – 5 серпня у Києві. 

Під керівництвом тренерок Дар`ї Данілової та Діани Дубинської учасниці школи обмінювались досвідом молодіжного лідерства, обговорювали гуманітарні виклики для молоді в умовах війни, ієрархію потреб та цінностей молоді до/під час/після війни, також дискутували на тему “Молодь – отримувач чи надавач допомоги”. Крім того, старобільчанки попрацювали з кейсами заходів гуманітарного спрямування, обговорили способи виявлення потреб молоді, техніки і методи відновлення ресурсів, варіанти ролі молоді у гуманітарному відновленні України та багато іншого.

Наступна школа-тренінг – на тему комунікації через соціальні мережі під час війни.

Проєкт “Мир у цифровий час” реалізується в Закарпатській області ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Інші новини