Новини
Музика як стиль життя
Чер 30, 2021

Роман Міронов йшов пліч-о-пліч з «Дієвою громадою» з початку її заснування. У складі рок-групи «Конец Июля» він виступав на багатьох заходах організації. Крім того, Роман встиг взяти участь у грантовій програмі і придбати обладнання для власної студії звукозапису.

«Ми познайомилися дуже давно. В цілому це був перший вихід групи «в люди», перший наш концерт пройшов саме в «Дієвій громаді». Прикольний, цікавий, класний досвід. Вони дали хороший старт. Багато що змінилося з тих пір, склад групи в тому числі. З того складу залишилося дві людини. Але ми підтримували контакти з організацією надалі, в плані виступів. Це дуже крутий досвід», – згадує Роман.

Музика була як хобі для Романа ще зі шкільних років. По-справжньому серйозно він став займатися музичною діяльністю 4 роки тому, коли була створена група «Конец Июля». Для Романа вона стала комерційним проектом, щоб почати таким чином заробляти гроші. З моменту створення група зазнала змін в складі, а також в стилістиці і музичних напрямках. За словами героя статті, в цьому він бачить постійне зростання і розвиток, адже музиканти не стоять на місці. Не останню роль в цьому зіграло участі хлопця в різних тренінгах та грантовій програмі.

ФЕСТИВАЛІ, ГРАНТ…

В рамках діяльності «Дієвої громади» група «Конец Июля» виступила на безлічі заходів. За підтримки організації хлопці виступали на фестивалі «З країни в Україну», на презентації табору «Будуємо Україну Разом» у Cтаробільську (волонтери табору розмальовували фасад STB city hub), на велофестивалі «Sherwood weekend» та багатьох інших івентах.На одному із заходів «Дієвої громади» Роман дізнався про грантову програму для бізнесу від Норвезької ради у справах біженців (NRC) і вирішив подати документи. Музикант вирішив подати на грант проєкт студії звукозапису на базі існуючої репетиційної бази. Грант схвалили, і Роман придбав студійне обладнання – мікрофони, мікрофонні стійки, ящики для обладнання, радіосистеми, стілець для барабанів та багато іншого.

«Прикинув, що можна піти далі і відкрити щось нове. Досконалості немає меж, і обладнання завжди вимагає модернізації. Була можливість, і я скористався. І не «купити і забути», а це обладнання дійсно працює і приносить гроші. Тепер на студії займаємося не тільки ми, а й хлопці з інших груп. Зараз правда вдарив карантин по всій цій справі, але ми не занепадаємо духом», – каже музикант.

…ТРЕНІНГИ, ПАСІКА ТА ПЛАНИ НА МАЙБУТНЄ

На базі «Дієвої громади» Роман відвідав не один тренінг. Так, в його скарбничці є знання з тренінгів на теми аграрної галузі, малого бізнесу, написання бізнес-планів. Знанням на аграрну тему, наприклад, знайшлося практичне застосування. Так, з цього року Роман почав займатися пасікою. Разом з компаньйоном він організував процес розведення бджіл української степової породи. В якості неосновної діяльності також видобувається мед та інші продукти бджільництва.У музичній сфері діяльність Романа помітно ускладнилася у зв’язку з карантином. За його словами, минулий рік практично випав з життя групи. А в такій сфері участь музикантів у відкритих заходах дуже важлива в плані нарощування аудиторії, впізнаваності, співпраці з новими організаціями. Втім, в минулому році «Конец Июля» зміг потрапити на літературно-музичний фестиваль в Лисичанську. Там групу помітили і запросили на фестиваль мистецтв «AvdiyivkaFM» в Авдіївці.Зараз у зв’язку з карантином групі Романа не вдається поїздити по країні, тому хлопці працюють в студії і виступають на невеликих концертах. Триває процес запису третього альбому групи. Після чого учасники групи планують записати живий виступ в якості кліпу на пісню «Стрібаємо».

“Все у свій час. Зараз ми були на двох концертах поспіль, при цьому ми самі собі вантажники, світловики, установники, і у всіх є своя робота, свої турботи », – ділиться Роман.

Крім того, Роман Міронов не планує закінчувати грантову діяльність. І впевнений, що якщо в майбутньому з’явиться відповідний грант, він безумовно візьме в ньому участь.

Більше фото Романа – https://www.instagram.com/p/CQv0Ho9Jt72/

Публікацію підготовано в рамках проєкту “Ефективні комунікації, як відповідь на нові виклики” за підтримки організації «Людина в біді» People in Need Ukraine в рамках Програми солідарності COVID-19 від Європейського Союзу для ініціативи «Східне партнерство», що фінансується Європейським Союзом.

#Дієвагромада#Старобільськ

Інші новини