З піснями, руханкам та гарним настроєм проходять заняття з англійської мови для дітей 5-10 років в клубі Mary English який започатковано в Центрі підтримки сім’ї соціальною працівницею Юлія Павлюк
Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2024/01/dsc_1189-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2024/01/dsc_1183-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2024/01/dsc_1182-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2024/01/dsc_1179-1024x683.jpg)