Новини
Моніторинг у селі Лиман
Січ 27, 2022

«Дієва громада» здійснила моніторинговий візит до села Лиман Старобільського району. Саме тут, як і в ще декількох селах Старобільської громади, буде створена мультимедійна кімната для надання соціальних послуг у рамках проєкту «Допомога завжди поруч».

Під час моніторингу голова Центру спільного розвитку «Дієва громада» Оксана Очкурова та голова Лиманського старостинського округу Тетяна Куріча обговорили деталі проєкту. Домовились про те, яке обладнання необхідне старостату для мультимедійної кімнати. В ній соціально незахищені категорії жителів зможуть навчатися комп’ютерній грамотності, громадській безпеці, протидії домашньому насильству тощо, отримувати соціальні послуги.

Крім того, обговорили запланований ремонт в даній кімнаті, а також навчання соціальних працівників та отримувачів соцпослуг на різні теми. Наприкінці зустрічі старостату подарували настінний пленер для повсякденної роботи.

Проєкт «Допомога завжди поруч» у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в партнерстві зі Старобільською міською територіальною громадою та КУ “Старобільській територіальний центр соціального обслуговування”.

Інші новини