Новини
Медитація та цигун в рамках “Аури міста”
Лис 27, 2021

Цигун – це давня китайська система вправ, яка побудована на техніці дихання, плавних сконцентрованих рухах і медитаціях. Основне завдання – оздоровлення організму. Простота та доступність вправ, якими відрізняється практика дають можливість для занять у будь – якому віці. Вправи Цигун – це своєрідна система, яка має свою філософію і включає в себе гімнастику та прийоми дихання. Одночасно це є і духовна практика, яка допомагає людині розширити свідомість. Практики вважають, що в повітрі знаходиться енергія Ци. За допомогою вправ та вірного дихання, використовуючи контрольоване розслаблення м’язів і уявне зусилля, можна регулювати потоки енергії, які проходять через все тіло. Це активізує всі процеси організму, прискорює обмін речовин, зміцнює імунітет.

26 листопада Олена Каїнська та Олена Сергієнко в рамках Арт-терапевтичної програми “Блокпост” провели Арт-терапевтичне заняття з медитації та цигуну для ветеранів АТО/ООС та їх родин. Такі практики корисні для ветеранів. Вони допомагають зберегти рухливість суглобів, нескладні вправи попереджують захворювання, допомагають зберегти ясність розуму, покращують роботу серця, нормалізують координацію рухів, а також заспокоюють нервову систему.

Арт-терапевтична програма”Блокпост” в рамках Арт-резиденції “Аура міста” реалізується ГО Центр спільного розвитку “Дієва громада” за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Інші новини