Новини
МАНДРИ ЖОВТНЕВИМ ЗАКАРПАТТЯМ: КАНАТНА ДОРОГА
Жов 10, 2022

Селище Міжгір’я на Закарпатті – одне з тих, які можна побачити з висоти пташиного польоту, не користуючись дельтапланом чи ще якимось літальним апаратом.

Зробити це дозволяє подорож на канатній дорозі, яку й здійснили переселенці та резиденти «Аури міста» 7 жовтня під час своїх мандрів на озеро Синевир.

Декому довелось докласти зусиль, щоб подолати власні страхи.

І винагородою за подолання страху були шалені емоції.

От тільки-но ви стояли біля цієї гірської річки й слухали її музику, тільки-но ходили по цьому селищу між його будинками та церквами – і вже це, ніби відмасштабоване, пливе десь під вашими ногами. І ви бачите, що воно зовсім інше, ніж здавалось… Все це набуває інших форм, інших пропорцій, інших відтінків… Що ж до верхівок дерев – їх коли-не-коли можна й ногами торкнутись.

І все це цього дня було буквально облите яскравим сонцем.

В іншу ж погоду канатна дорога дозволяє пропливати крізь хмари.

Підйомником мандрівники піднятись на гору Маковицю і ще раз роздивились потічки та будиночки – вже з нового ракурсу.

На зворотному шляху страхи долати вже не довелось – вони зникли.

…А далі на мандрівників чекав був сам Синевир.

Артрезиденція «Аура міста» Арттерапевтична програма «Евакуйовані» реалізується громадською організацією  «Центр спільного розвитку «Дієва громада» за підтримки проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», що впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Інші новини