Новини
Комунікація про соціальні послуги
Січ 12, 2024

11 січня у м. Свалява пройшов тренінг “Комунікація про соціальні послуги” для представників та представниць соціальної сфери Закарпатської області та гуманітарних хабів Луганської області, а також надавачів соціальних послуг з числа громадськості.

Ця ініціатива стала важливим кроком у покращенні якості надання соціальних послуг та підвищенні професійної компетентності фахівців у цій галузі.

Тренерка – Алла Волошина підготувала для учасників/ць насичену програму. Серед ключових тем, які були розглянуті на тренінгу:

  1. Основи ефективної комунікації. Розуміння основних принципів та методів взаємодії з клієнтами, колегами та іншими зацікавленими сторонами.
  2. Стратегії взаємодії з громадськістю. Як правильно презентувати соціальні послуги громадськості, формувати позитивний імідж та отримувати підтримку громади.
  3. Етика та конфіденційність у соціальній роботі. Засади етичної комунікації, взаємодії з уразливими групами населення та збереження конфіденційності.
  4. Кейс-стадії та практичні вправи. Учасники отримали можливість застосувати отримані знання на практиці через аналіз реальних ситуацій, взаємодіючи у групових вправах та тренінгових іграх.

Тренінг завершився активною дискусією та обміном досвідом між учасниками/цями, серед яких були представники/ці

  • Старобільської РДА
  • Новопсковської СВА
  • Свалявської громади
  • Ужгородської громади

Захід став важливим кроком до покращення комунікації у сфері соціального обслуговування та підвищення професійного рівня соціальних працівників.

Дякуємо Алла Волошина за якісну підготовку та учасникам за активну участь!

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини