Новини
Колесо емоцій
Бер 26, 2024

✅Видатний американський професор психології Роберт Плутчик у 1980 році окреслив 8 основних емоцій і пов’язані з ними більш складні емоції. Вийшло наочне «Колесо емоцій».

👥Основними емоціями, на його думку, є радість, смуток, страх, довіра, очікування, подив, злість, невдоволення.

🥵Емоція складається з декількох компонентів: збудження в організмі людини, переживання в тілі (наприклад, при сильних емоціях частішає пульс, червоніють щоки, трясуться руки). Крім того, емоції експресивні, тобто люди їх висловлюють в інтонації голосу, у словах, у рухах тіла і в поведінці.

🧠Емоції допомагають вчасно усвідомити небезпеку або сприятливість моменту.

Однак людина, яка не вміє усвідомлювати свої переживання і не вміє їх контролювати, часто стикається з конфліктами в спілкуванні, переживає серйозну внутрішню боротьбу і відчуває загальну неадекватність.

🎯26 березня, в гуманітарному хабі м. Свалява пройшла трансформаційна гра по Роберту Плутчику “Колесо емоцій”

Гра стала цікавим та корисним інструментом для розвитку емоційного інтелекту, самопізнання себе, а також вивчення ефективних стратегій взаємодії та керування власними емоціями.

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини