Новини
Іпотерапія для ветеранів та митців
Лис 22, 2021

21 листопада в рамках Арт-терапевтичної програми “Блокпост” відбулася поїздка резидентів «Аури міста», ветеранів та ветеранок АТО/ООС та їх сімей на Деркульський кінний завод. Учасники поїздки відвідали музей заводу, погодували коней та поїздили верхи.

Іпотерапія (спілкування з кіньми) допомагає досягти фізичної та психологічної гармонії, а верхова їзда розвиває координацію, покращує фізичну форму, не кажучи вже про її здатність виліковувати безліч захворювань. «Кінна» терапія працює за двома основними напрямками – психологія і фізіологія. З точки зору психології, контакт з конем дарує людині безліч позитивних емоцій, допомагає розслабитися. Кінь сприймає образ людини, реагує на його рухи, інтонації, запах і навіть температуру тіла. Часто саме з цієї причини кінь служить посередником у спілкуванні з пацієнтами.

Іпотерапія – не просто метод лікування. Це ціла філософія, новий життєвий шлях. Одного разу сівши верхи на коня, складно відмовитися від такого задоволення у майбутньому. Позитивні враження та емоції, а також незаперечна фізіологічна користь від поїздок верхи корисна не тільки хворим, але і абсолютно здоровим людям будь-якого віку.

Арт-терапевтична програма”Блокпост” в рамках Арт-резиденції “Аура міста” реалізується ГО Центр спільного розвитку “Дієва громада” за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

Інші новини