Минулого четверга в STB city Hub відбувся черговий турнір “Антикорупційної мафії”. Учасники змагались за уявний міський бюджет та викривали корупціонерів в ігровій формі.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2021/08/dsc_0363-1024x683.jpg)
Більше фото – https://www.instagram.com/p/CSorup8qkll/
Турніри “Антикорупційної мафії” проходять в STB city Hub на постійній основі. Найактивніші учасники будуть заохочені поїздкою на всеукраїнський турнір, що відбудеться в жовтні у м. Київ.