Волонтери та небайдужі мешканці Старобільська за підтримки ГО ЦСР “Дієвої громади” продовжують постачати гаряче харчування переселенцям, які проживають у школах Старобільська. Так, щонеділі учасниці волонтерського руху готують гарячі обіди для близько сотні нужденних, а також протягом тижня готують випічку.
З моменту появи перших переселенців у місті волонтери годували людей, які проживають у міських школах №1 (залізнична школа) та №2. Щодня людям доставляли хліб, кожні вихідні – гарячі обіди. Крім того, на великодні свята для переселенців пекли паски (більше 100 штук). Ще один невеликий рекорд – приготування близько 14 кг вареників, щоб нагодувати всіх, хто цього потребує.
Після того, як людей переселили до школи №2, волонтери продовжили допомагати нужденним. На початок травня це близько 100 осіб.
“Дієва громада” дякує всім небайдужим жителям, які відгукнулися і продовжують допомагати людям, які втратили свої будинки. Завдяки вам вони не втрачають віри в людяність!
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/05/5456642605837302212_121-769x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/05/5458556580703353912_121-769x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/05/5467587634206456776_121-769x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/05/5467587634206456777_121-769x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/05/5467587634206456785_121-769x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/05/5467587634206456786_121-769x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/05/5467587634206456789_121-769x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/05/5467587634206456791_121-1024x769.jpg)