Новини
Формували своє бачення України
Жов 9, 2021

У STB city hub відбулось Світове кафе для формування постконфліктного бачення України очима молоді. Захід організований ГО “ЦСР “Дієва громада” в рамках програми «СИЛА» (Єднання через спільні дії молоді).

Учасники світового кафе пропрацювали варіанти постконфліктного бачення України на основі світового досвіду вирішення конфліктів, поміркували над своєю роллю у вирішенні конфлікту. Напрацьовували, що треба зробити для свого міста та громади, щоб мрії перетворились у життя, та який внесок може зробити кожен з них. Наприкінці заходу учасники зіграли в лотерею та отримали призи – кепки, маски, футболки, еко-сумки, блокноти з логотипами.

Більше фото – https://dievagromada.org/gallery/

Крім того, світове кафе стало чудовим підґрунтям для написання творчих робіт у конкурсі есе. «Дієва громада» нагадує, що до 26 жовтня триває прийом робіт на конкурс есе на тему “Постконфліктне бачення України очима молоді”! Творчі роботи слід надсилати на ел.пошту meneger.dievagromada@gmail.com, вказати своє ім’я та прізвище, вік, номер мобільного телефону. Переможці конкурсу отримають подарунки – зовнішній жорсткий диск, навушники, музична колонка, павербанк та інше.

Інші новини