Новини
Форма реєстрації на тренінги для молоді
Вер 1, 2021

Для участі в тренінгах з розвитку комунікативних навичок в рамках серії тренінгів для молоді від ГО «Центр спільного розвитку «Дієва громада» заповнюйте реєстраційну форму – t.ly/MfMi

або телефонуйте – 050 713 77 48.

Детально про тренінги – t.ly/IVHR

Серія тренінгів проходить в серпні-вересні 2021 року на базі креативного суспільного простору «STB city hub».

21 серпня – тренінг «Дизайн-мислення: формування бізнес-ідей». Призначений для молодих людей, які бажають розпочати бізнес у сільській місцевості.

28 серпня – тренінг «Позитивне сприйняття себе». Спрямований на формування у молоді навичок групової взаємодії, ефективного спілкування, активного слухання; актуалізації процесу самопізнання.

4 вересня – тренінг «Розвиток комунікативних навичок». Будуть відпрацьовані навички переконання, вміння знайти аргументи на користь своєї позиції, вміння невербального засобу спілкування, ефективних способів спілкування.

11 вересня – тренінг з лідерства та командної роботи. Вправи на комунікацію в команді, активне слухання і тренування зворотного зв’язку тощо.

18 вересня – тренінг «Профілактика та подолання емоційного вигорання». Спрямований на профілактику стресів у молоді; навчити визначати причини й ознаки синдрому вигорання та знаходити ефективні шляхи його подолання.

Інші новини