Новини
Дискусійний клуб: зустрілись з художницею
Лис 30, 2021

Засідання Дискусійного клубу в рамках проєкту «Зміцнення через змінення» відбулось в STВ city hub минулого тижня. Під час заходу [1] учасники ветеранської спільноти та ВПО зустрілись з художницею зі Львова Оленою Каїнською. Вона завітала в Старобільськ в рамках Арт-резиденції «Аура міста».

В ході Дискусійного клубу учасники обговорили такий дієвий метод психологічної допомоги, як арт-терапія. А також Олена Каїнська представила свій проєкт «Травма», що має на меті актуалізацію та валідацію прихованих та замовчуваних травм через експозицію візуально-текстового наративу.

Засідання клубу проводяться на запит ветеранської спільноти за підтримки «Дієвої громади». Діяльність клубу включає дискусії щодо важливих суспільно – політичних подій, зустрічі з представниками органів влади, обговорення нагальних проблем, відеозустрічі з ветеранським спільнотами по всій Україні, обмін досвідом.

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Інші новини