Новини
Дискусійний клуб: обговорили спільні заходи
Лют 8, 2022

7 лютого в STВ city hub відбулась зустріч Дискусійного клубу в рамках проєкту «Зміцнення через змінення». Під час заходу молодь, серед якої ВПО та члени родин ветеранів, за чаєм та кавою пропонувала організувати спільні заходи, покликані згуртувати громаду. Основні пропозиції – пікнік, туристичні походи та інші активності з використанням туристичного потенціалу Старобільщини. Окрім згуртування громади, до цілей даних заходів віднесли і своєрідну терапію для ветеранської спільноти та ВПО.

Засідання клубу проводяться на запит ветеранської спільноти за підтримки «Дієвої громади». Діяльність клубу включає дискусії щодо важливих суспільно – політичних подій, зустрічі з представниками органів влади, обговорення нагальних проблем, відеозустрічі з ветеранським спільнотами по всій Україні, обмін досвідом.

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Інші новини