Новини
Дискусійний клуб для молоді
Січ 18, 2024

В рамках проєкту «Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг» у м. Свалява 17 січня пройшов дискусійний клуб, який зібрав молодь з-поміж ВПО та місцевих та залишив незабутні враження у вивченні нових аспектів в кінематографії.

Зустріч розпочалася з ознайомлення з різними жанрами кіно. Учасники обговорювали особливості драми, комедії, екшну та романтики. Кожен жанр розглядався як окремий світ, наповнений унікальними сюжетами та емоційним навантаженням. Вікторина, яка стала своєрідним тестом на знання кіноісторії, покликала учасників проявити свою ерудицію та креативність.

Для кіноперегляду на англійській мові вибір пав на романтичну комедію з елементами екшн – “SCOTT PILGRIM VS THE WORLD”. Глядачі отримали можливість поринути у незвичайний світ, де любов, музика та пригоди переплітаються в яскравому ансамблі.

Після закінчення фільму молодь ділилась враженнями та розкривала побачене через призму власного сприйняття. Кожен вніс свою краплину у дискусію, роблячи вечір більш насиченим та змістовним.

Запрошуємо слідкувати за нашими анонсами та відвідувати різноманітні заходи для дітей та дорослих.

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада”  в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини