Новини
Допомога завжди поруч: ремонт пошкоджених будинків
Бер 21, 2022

Через неможливість реалізації проєкту “Допомога завжди поруч” за підтримки GIZ, з донорами було погоджено перенаправлення коштів проєкту на вирішення гуманітарних потреб жителів Старобільської громади, які постраждали від обстрілів наприкінці лютого. Так, для ремонту пошкоджених будинків ГО ЦСР “Дієва громада” закупила будівельні матеріали на суму понад 148 тисяч гривень. Ремонтом будівель займаються місцеві підприємці.

Зокрема, завдяки закупівлі шиферу та  поліетилену було полагоджено будівлю гуртожитку на кварталі Ватутіна. Орієнтовно допомогу отримали 8 сімей. Попереду – ремонт крівлі.

Крім того, закуплено деревину, шифер, гідроізоляційну мембрану, саморізи, плівку, клейку стрічку, покрівельні ковзани та цвяхи для ремонту пошкодженого житлового будинку на вул. Старотаганрогській. Вирішується питання доставки металопластикових вікон.

«Дієва громада» продовжує реагувати на виклики, які постали перед жителями Луганщини. Зараз збираються кошти на ліки (інсулін тощо) для лікарні та інші гуманітарні потреби.

Інші новини