Новини
«Допомога завжди поруч»: деталі проєкту
Лют 12, 2022

Координаційна зустріч за проєктом «Допомога завжди поруч» у рамках програми «Програма ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» відбулась 9 лютого  в STB city hub. На зустрічі голова «Дієвої громади» Оксана Очкурова разом з головою міського відділу соцзахисту населення Максимом Носалем, директоркою терцентру соцобслуговування Ганною Гуржій та Ольгою Кищак обговорили деталі та графік реалізації проекту.

В ході зустрічі учасники узгодили питання передачі різного обладнання в мультимедійні кімнати Калмиківки, Підгорівки, Половинкиного та Лиману, а також питання придбання та передачі відповідної техніки. Крім того, було обговорено склад мультидисциплінарної команди соціальної допомоги (перукар, медична сестра, спеціаліст із ремонту будинків), та приблизний графік її роботи у вищезазначених селах. Також запланували приблизний графік проведення практичних курсів для населення та для волонтерів, які будуть залучені до роботи соціальних служб, та обговорили інші питання стосовно проєкту.

Проєкт «Допомога завжди поруч» у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ), реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в партнерстві зі Старобільською міською територіальною громадою та КУ “Старобільський територіальний центр соціального обслуговування”.

Інші новини