Новини
До Дня Соборності України
Січ 21, 2024

До Дня Соборності України в Старобільському гуманітарному хабі м. Свалява (вул. Чорновола, 3) пройшов інтерактивний захід для учнів молодших класів.

Діти дізналися, що, що термін «соборність» має кілька значень. Йдеться і про об’єднання в одне державне ціле всіх земель. І про духовне єднання громадян, їхню згуртованість. Соборність – це також територіальна цілісність. Саме деокупація українських земель, звільнення від російського загарбника, є зараз нашою спільною метою. Соборність – це співпраця заради спільного майбутнього. Соборність – мета нашої Перемоги.Цей день завжди був одним із найважливіших для нашої держави, а зараз і поготів. І цьогоріч він проходить під гаслом «Наша єдність – наша зброя».Під час заходу дітям розповіли про державу, її символи, національні традиції.

Наприкінці заходу всі учасники та учасниці отримали мотиваційні патріотичні браслети.

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші новини