Старобільський гуманітарний хаб почав видавати обігрівачі та буржуйки для ВПО із Луганської області, які стоять на обліку у хабі та попередньо залишали заявку на обігрів житлового приміщення. За підтримки БФ “Восток СОС” буде видано 30 обігрівача та 5 буржуйки, наразі видача продовжується. Крім того, переселенці, які залишали заявку на дрова отримають їх найближчим часом, всього 8 домогосподарств.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2023/05/dsc_0688-683x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2023/05/dsc_0690-683x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2023/05/dsc_0702-683x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2023/05/dsc_0710-683x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2023/05/pxl_20230427_100847835.mp_-768x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2023/05/dsc_0712-683x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2023/05/pxl_20230427_104131212-768x1024.jpg)