Новини
«Блогінг під час війни. Нові виклики»
Жов 16, 2022

В умовах виходу людини в інформаційно-цифрову сферу і швидкого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій важливим інструментом виразу громадської думки та засобом масового впливу стає блогерство.

Саме завдяки блогам чимало наукових тем набувають поширення серед молоді. Зараз майже кожен веде блог, за кимось слідкує в таких мережах, як «Інстаграм», «Фейсбук» або «Твіттер». Старша вікова аудиторія також бере участь у блогінгу, але менш активно, бо їй складніше адаптуватися до моди на нові соцмережі та спілкування в інтернеті через блоги.

Отже, блогінг – це новий вид сучасної комунікації, який полягає в тому, щоб подати банальні або складні речі цікаво та корисно для великого кола людей. Актуальність його зумовлена прагненням більшості людей до самореалізації, а великий вибір тем та платформ забезпечує значний потенціал розвитку. Блогінг є легким способом онлайн комунікації, за яким стоїть майбутнє, бо його поширення фактично не залежить від мови або віку і є доступним кожному. Можливість більш вільно й неупереджено досліджувати гострі проблеми робить блогінг особливо перспективним напрямом у сучасному комунікативному просторі.

Семінар «Блогінг під час війни. Нові виклики» пройшов 15-15 жовтня в рамках проєкту “Мир у цифровий час” виконується у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Інші новини