Новини
Багатодітна мама стала професійним кондитером
Чер 7, 2021

Катерина Поляк – мама шістьох дітей і переможниця недавнього фотоконкурсу «Дієвої громади». Спочатку про організацію Катерина дізналася, коли тривала програма допомоги дітям. І на цьому її знайомство з ГО не закінчилося: вона стала відвідувати курси для кондитерів в STB city hub.

«Я вибрала курси кондитерів, так як захопилася випічкою тортами. Сім’я велика, і хотілося почати заробляти. До цього вчилася тільки по роликам в інтернеті. Тому пішла на курси, змогла «набити руку» і стала більш впевненою»- говорить Катерина.

До захоплення кондитерською справою Катерина керувала хором в Святоуспенському храмі. Її чоловік – священик, настоятель кількох храмів на Старобільщині. Сама Катерина закінчила духовний навчальний заклад. Крім того, багатодітна мама встигла побувати головою громадської організації «Позитивні зміни» (с. Лиман). І, співпрацюючи з «Дієвою громадою», ГО відкрила кімнату матері і дитини в селі Лиман. Своїми зусиллями також зробили дитячий майданчик. За словами Катерини, ГО організували, щоб щось зробити для людей і відродити село.Любов до кулінарії дівчина відкрила в собі після народження другої дитини. Як зізнається героїня статті, раніше вона не любила готувати. Але потім відкрила для себе сферу випічки, їй захотілося і пекти, і цікаво подавати страви.

УДОСКОНАЛЮВАЛА СЕБЕ

Під час курсів в STB city hub Катерина, за її словами, дізналася багато цікавого. Раніше, зізнається вона, невпевнено тримала руку, коли вирівнювала крем або малювала. І їй запам’ятався випадок, коли на курсах треба було зробити кекси і намалювати квіти, а у неї не виходило. Тоді Каті сказали, що не випустять її, поки не вийде.

«Тоді я зрозуміла, що зможу все. І після того випадку я, коли сумніваюся, налаштовую себе, що все зможу. Наприклад, якось мене попросили спекти великий торт у вигляді акордеона. І в мене вийшов дуже реалістичний торт. Всі були в захваті, і після почали робити замовлення. Я почала впевнено тримати руку. В інтернеті всьому не навчишся, а практична робота перетворюється в досвід» – ділиться враженнями Катерина.

Як розповіла кондитерка, після отримання сертифіката в «Дієвій громаді» вона також їздила на різні майстер-класи по Україні. Удосконалювала навички робити квіти для тортів, карамельну композицію, розпис по крему, скульптурний живопис, цукрову флористику. Багато друзів дівчини побачили результати таких курсів, і самі виявляли бажання піти по стопах дівчини. А сама Катерина після пройденого етапу успішно почала робити різну випічку на замовлення.

У МРІЯХ – СІМЕЙНА КОНДИТЕРСЬКА

За визнанням Катерини, бути дружиною священика, ростити шістьох дітей і займатися випічкою – поєднувати непросто. Але є бажання розвиватися, а в майбутньому у героїні статті є мрія відкрити власну сімейну кондитерську.

«Стимул є, а значить, треба робити. Подумувала взяти участь у грантовій програмі, але поки не готова. Потрібен персонал, багато часу і сил. Тож чекаю, поки діти підростуть. Адже фізично потрібно встигнути не тільки виконати замовлення, а й дітям приділити увагу. І діти завжди на першому місці. Старша дочка вже спостерігає за моєю роботою, пробує допомагати. Так що, може, в майбутньому це буде спільна сімейна справа» – розповіла Катерина Поляк.

Публікацію підготовано в рамках проєкту “Ефективні комунікації, як відповідь на нові виклики” за підтримки організації «Людина в біді» People in Need Ukraine в рамках Програми солідарності COVID-19 від Європейського Союзу для ініціативи «Східне партнерство», що фінансується Європейським Союзом.

Фотографії Катерини Поляк є на нашій сторінці в Інстаграм – https://www.instagram.com/p/CP0P51oJztV/

Інші новини