Новини
«Аура міста»: старт
Лис 12, 2021

На цьому тижні розпочала свою роботу Арт-терапевтична програма “Блокпост” в рамках резиденції “Аура міста”! В рамках програми було подано 17 заявок від митців. З них відібрано 5 резидентів для участі в програмі “Блокпост”. Щоб дізнатись детальніше – слідкуйте за нашими новинами!

В рамках проєкту резиденти (митці) програми “Блокпост” отримають простір для досліджень, експериментів і створення мистецького продукту (картина, графіка тощо), який стане основою фінальної виставки. Крім того, кожен з митців проведе по одному творчому заходу для місцевої спільноти (майстер-клас, лекція, воркшоп тощо) та по одному арт-терапевтичному заняттю для ветеранської спільноти (із залученням психолога). Адже мета цьогорічної “Аури міста” – засобами мистецтва та соціально-психологічної адаптації залучити учасників бойових дій до психологічного відновлення.

На фото – початок роботи в рамках даної програми.

Арт-терапевтична програма “Блокпост” в рамках резиденції “Аура міста” реалізується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Інші новини