Новини
«Аура міста»: благодійний аукціон
Гру 1, 2022

Вже за кілька днів, 3 грудня 2022, ми проведемо урочисту церемонію відкриття виставки – результату дослідницької мистецької резиденції «Аура міста. Евакуйовані» та благодійний аукціон.

Коли у нас з’явилась ідея провести благодійний аукціон і продати роботи цьогорічних митців-резидентів на користь ЗСУ, до нас вирішили приєднатись інші відомі українські митці, які погодились подарувати свої роботи аукціону.

Тож, на відкритті виставки ви матимете змогу придбати картини 5 художників-резидентів “Аури міста”, а також роботи 16 українських митців. Митці не отримають жодних відсотків від продажу, абсолютно всі виручені з благодійного аукціону кошти підуть на потреби ЗСУ.

Оскільки нам вдалось зібрати доволі багато мистецьких робіт для аукціону, ми розділимо аукціон на 2 частини – публічний та тихий.

На публічному аукціоні ми будемо розповідати про кожного художника та його чи її роботу, та оголошувати стартову ціну. Учасники аукціону робитимуть ставки з кроком в 200 грн та голосуватимуть за допомогою підняття карток із номерами, які вони отримуватимуть під час реєстрації. Той, хто назве найвищу ставку, вважатиметься переможцем аукціону, та матиме можливість придбати мистецький твір.

Частина мистецьких творів буде продаватись через тихий аукціон. Він проводитиметься наступним чином: під час всієї тривалості виставки (3 грудня – 10 грудня з 12:00 до 17:00) бажаючі придбати роботи можуть ставити свої ставки на папері, підвищуючи ставки один одного та виборюючи право придбати ту чи іншу роботу. Тобто, для кожної роботи, яка буде представлена на тихому аукціоні, буде роздрукований документ, власне на якому учасники аукціону ставитимуть свої ставки вручну. Підсумки та переможців тихого аукціону ми визначимо 11 грудня 2022.

Про виставку – https://www.facebook.com/events/661270335595507

Інші новини