Новини
Амбасадорки “Миру у цифровий час”: Олена Пасічник
Сер 14, 2022

Олена Пасічник вперше стала амбасадоркою проєкту “Мир у цифровий час” від команди Луганщини. Крім того, Олена є однією із засновниць громадської організації “Центр спільного розвитку “Дієва громада”.

Мініпроєкт Олени – “Психологічне відновлення під час війни для ВПО та мешканців громади м. Свалява”. Його мета – здобути навички психологічної самодопомоги при незадовільному психоемоційному стані. Завдання мініпроєкту – розібрати значення та важливість самодопомоги у період воєнного часу, а також навчитись основам психологічної допомоги собі, щоб бути в ресурсі для допомоги іншим.

В рамках свого мініпроєкту амбасадорка проведе кілька заходів: тренінг-спілкування “Методи та техніки психологічної самодопомоги під час війни” та майстер-клас із дрібної моторики “Практичні заняття для психологічного самовідновлення”.

Її публікації можна буде побачити на https://www.mustpost.online/, а підсумки блог-кафе –  також на сайті та у соцмережах “Дієвої громади”.

https://www.instagram.com/dievagromada/

Проєкт “Мир у цифровий час” реалізується в Закарпатській області ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Інші новини