Новини
Амбасадорки “Миру у цифровий час”: Марина Юрченко
Вер 3, 2022

Представниця команди Луганщини Марина Юрченко стала амбасадоркою проєкту “Мир у цифровий час”. Мініпроєкт Марини – «В єдності сила!». Мета мініпроєкту – підвищити рівень психологічної самодопомоги та зменшити негативні впливи травмуючих подій внутрішньо переміщених осіб з числа молоді, які переселилися у м. Свалява Закарпатської області. Амбасадорка планує розвинути навички самодопомоги та саморефлексії, а також налагодити відносини між містянами та ВПО міста Свалява.

В рамках мініпроєкту Марина вже провела блог-кафе «Вимушене переселення – життя триває» та планує провести диспут «Активна молодь – наше майбутнє». Її публікації можна буде побачити на https://www.mustpost.online/, а деталі мініпроєкту – на сайті та у соцмережах “Дієвої громади”.

https://www.instagram.com/dievagromada/

Проєкт “Мир у цифровий час” реалізується в Закарпатській області ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

#PeaceInDigitalEra

#ФундаціяПравЛюдини

#HumanRightsFoundation

#МируЦифровийЧас

#ДієваГромада

Інші новини