Новини
Амбасадорки “Миру у цифровий час”: Ірина Гоженко
Сер 31, 2022

Ірина Гоженко є амбасадоркою проєкту “Мир у цифровий час” від команди Луганщини. В рамках проєкту Ірина реалізує свій мініпроєкт «Стереотипи про чоловіків та жінок – як змінився світ». Його мета – підвищити рівень обізнаності населення з питань гендерних стереотипів поведінки. Амбасадорка планує розвинути уявлення про «гендер», «стать», «гендерну рівність», сформувати неупереджене ставлення до представників обох статей тощо.

В рамках мініпроєкту Ірина проведе кілька заходів – тренінг «Стать як передумова соціальної нерівності» та блог-кафе «Не риторичне запитання: чиє місце на кухні і кому не можна плакати?». Її публікації можна буде побачити на https://www.mustpost.online/, а деталі реалізації мініпроєкту – на сайті та у соцмережах “Дієвої громади”.

https://www.instagram.com/dievagromada/

Проєкт “Мир у цифровий час” реалізується в Закарпатській області ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Інші новини