Події
Запрошуємо на заняття творчої студії “Арт-Джерело”
Січ 6, 2024

⚡️Стрес, спричинений війною та її наслідками, якого нині зазнають українці, має дуже негативний вплив на наш фізичний і психологічний стан.

🎨🎤🎹🎭Мистецтво і творчість можуть бути потужною терапією, адже через них можна виразити травматичний досвід, а отже переосмислити його, зняти емоційну напругу та безболісно висловити свої почуття.

✅На заняттях творчої студії “Арт-Джерело”, в рамках проєкту «Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг» ви матимете можливість бути почутими, отримаєте позитивний досвід арттерапевтичної саморегуляції власних настроїв і сподівань, відчуєте підтримку кола однодумців і самі через власну творчість станете для інших джерелом натхнення.

‼️Програмою курсу передбачено по 15 занять для 3-х вікових категорій протягом 3-х місяців.

Заняття проводяться у приміщенні Старобільського гуманітарного хабу (м. Свалява, вул. Чорновола, 3)

👨‍🦱щовівторка (дитяча секція студії)

👩‍🦰щоп’ятниці (доросла секція студії)

Керівник творчої студії “Арт-Джерело” Панаріна Ольга Валентинівна

☎️Додаткова інформація за телефоном 0954081819

👉Посилання на реєстрацію: http://surl.li/oydza

Ініціатива “Відкриті двері. Розширення доступу до соціальних послуг” реалізується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в рамках проєкту “Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні”, що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та імплементується Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші події