Події
Внутрішнє переміщення: питання та відповіді
Лип 21, 2022

Внутрішньо переміщеною є особа, яка змінила тимчасове місце проживання всередині країни з причин збройного конфлікту, тимчасової окупації, повсюдних проявів насильства чи порушень прав людини. З 24 лютого 2022 року третина українців була змушена покинути свої домівки. За даними Агентства ООН у справах біженців, це найбільша криза з переміщенням людей у світі на даний момент. Чим довше триває війна, тим далі зростатимуть потреби постраждалого населення, і тим більше виникає питань про те, як повернутися до нормального життя.

Тренінг “Внутрішнє переміщення. Питання, відповіді” відбудеться 23 липня 2022 року в місті Свалява Закарпатської області в рамках проєкту «Допомога завжди поруч». Запрошуються всі бажаючі.

Запис на тренінг і довідки – за тел. 066-065-81-25.

Проєкт «Допомога завжди поруч» реалізує ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Інші події