Події
Тренінг з медіаграмотності: як не потрапити на гачок пропаганди
Лип 4, 2022

Понад чотири місяці Україна протистоїть повномасштабному російському вторгненню. І якщо фізична безпека українців залежить від злагоджених дій військових, то особиста інформаційна безпека напряму залежить від вміння критично сприймати інформацію. Адже поряд з реальною війною триває ще одна – інформаційна війна. Щоб боротись з її інструментами (чутками, фейками, дезінформацією), треба діставати з полиць свою найдієвішу зброю — медіаграмотність. 

Тренінг “Медійна грамотність в умовах війни” відбудеться 9 липня 2022 року в місті Свалява Закарпатської області в рамках проєкту «Допомога завжди поруч». Запрошуються представники державних структур, бізнесу, громадських організацій, медіаспільноти та всі бажаючі, хто прагне зробити медіаграмотність своєю життєвою навичкою.

Учасники тренінгу дізнаються, які навички передбачає медійно-інформаційна грамотність, що таке пропаганда, які є види маніпуляцій, які є безпечні  канали та інструменти комунікацій, як перевіряти достовірність інформації, якою має бути інформаційна робота громад в умовах воєнного стану в Україні та багато іншого.

Запис на тренінг і довідки – за тел. 066-065-81-25.

Проєкт «Допомога завжди поруч» реалізує ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Інші події