Події
Тренінг із кібербезпеки: як захиститись в інтернеті
Лип 13, 2022

Кібербезпека об’єднує технології та процеси, спрямовані на захист та контроль систем, даних, мереж і користувачів від витоку інформації та кібератак. На тлі інформаційної війни, яка йде пліч-о-пліч з повномасштабною війною в Україні, знання із кібербезпеки є надзвичайно важливими та актуальними. 

Тренінг “Кібербезпека та комп’ютерна грамотність” відбудеться 16 липня 2022 року в місті Свалява Закарпатської області в рамках проєкту «Допомога завжди поруч». Запрошуються представники державних структур, бізнесу, громадських організацій, медіаспільноти та всі бажаючі, хто прагне прокачати навички комп’ютерної грамотності.

Учасники тренінгу дізнаються про техніки та інструменти захисту особистих та корпоративних даних, навчаться безпечно користуватись інформацією, що надходить електронною поштою, мережею інтернет та іншими джерелами, опанують основні навички роботи з комп’ютером та сучасними IT-інструментами.

Запис на тренінг і довідки – за тел. 066-065-81-25.

Проєкт «Допомога завжди поруч» реалізує ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Інші події