Події
Школа волонтерства у Сваляві
Лип 27, 2022

В умовах повномасштабної війни в Україні волонтерський рух набирає все більше обертів. З’являються сотні потреб у різноманітних сферах, громадські організації починають активніше співпрацювати із волонтерами та залучати їх до своєї діяльності. Та не всі охочі знають, як стати на шлях волонтерства.

Тренінг “Школа волонтерства” відбудеться 29-30 липня 2022 року в місті Свалява Закарпатської області в рамках проєкту «Допомога завжди поруч». Запрошуються всі бажаючі, хто прагне долучитись до волонтерської діяльності почуваються новачком у цій темі.

Учасники школи дізнаються про характеристики та принципи волонтерства; відмінності волонтерства від благодійності; історію розвитку волонтерського руху у світі та в Україні; основні закони, якими регулюється волонтерська діяльність; види волонтерської діяльності; користь волонтерства для волонтера/держави/міста/громадських організацій та багато іншого.

Запис на тренінг і довідки – за тел. 066-065-81-25.

Проєкт «Допомога завжди поруч» реалізує ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», що співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Інші події