Події
Що підготувала Олена Каїнська для «АУРИ МІСТА»
Жов 11, 2022

Олена Каїнська – художниця із Львівщини, яка, за власним зізнанням, щаслива і хоче, щоб її картини зробили щасливими інших. На рахунку Олени є персональні проекти (Our festival 8 у Греції, “Сусіди прийшли”  та “Слухай життя” у Львові, “Всередині мене тече ріка” у Києві та інші), безліч групових виставок, воркшопів та конференцій. Крім того, художниця брала участь у багатьох мистецьких резиденціях – “Аура міста. Блокпост” (Старобільськ), “Жовква-Art-Кремінна” (Жовква), резиденція ім. Параджанова (Львів), “Дифузії” (Маріуполь), Helikon Art Center (Туреччина) та інші.

В рамках “Аури міста” Олена проведе кілька заходів. 12 жовтня відбудеться блог-кафе “Дорога до дому”, а 13 жовтня – арттерапевтичне заняття з колажування “Планування образу майбутнього”. 

Арттерапевтичне заняттяз колажування – за попередньою реєстрацією https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScVGjQPALNTBEwF-kttQkl43aZNYW6S_9kuiXDN-2VGAqsxGQ/viewform 

Довідки за тел: 066-065-81-25.

 Артрезиденція «Аура міста» Арттерапевтична програма «Евакуйовані» реалізується громадською організацією  «Центр спільного розвитку «Дієва громада» за підтримки проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», що впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини.

Інші події