Сьогодні розпочались ремонтні роботи у будинку на вул. Старотаганрогській, який постраждав від обстрілів. Будівельні матеріали для ремонту придбані ГО ЦСР “Дієва громада”, ремонт будівель проводять місцеві підприємці.
В будинку запланована заміна кроквяної системи, гідроізоляція, монтаж шиферу, кладка цегли. Крім того, вже завезли будівельні риштування та проводять демонтажні роботи. Про це повідомили будівельники.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/03/20220322_145021-1024x768.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/03/20220322_145028-768x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/03/20220322_145039-1024x768.jpg)