Події
Незабаром – «Школа волонтерства»
Лют 15, 2022

25-26 лютого 2022 року в місті Старобільськ Луганської області відбудеться “Школа волонтерства” для волонтерів та активістів. Запрошуються жителі Луганської та Донецької областей, які займаються волонтерською діяльністю.

Для участі необхідно до 23 лютого 18:00 заповнити анкету – http://surl.li/bjufr

Мета тренінгу – ознайомлення учасників з основними поняттями та принципами волонтерської діяльності. Учасники та учасниці зможуть проаналізувати законодавчу базу та нормативно-правове забезпечення волонтерської діяльності; визначити підходи до мотивації волонтерства та етичні засади волонтерської діяльності в громаді та багато іншого.
Тривалість тренінгу – 2 дні. Організатори забезпечують учасників тренінгу харчуванням та роздатковими матеріалами.

Учасникам необхідно надати підтвердження повної чи часткової вакцинації, або актуальний тест на антитіла IgG (зроблений в межах останніх 6 місяців), або негативні результати ПЛР-тесту.
Якщо маєте питання, пишіть на пошту: dievagromada@gmail.com, або звертайтесь за телефоном +38(066)065-81-25.

Проєкт «Допомога завжди поруч» реалізовується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” в партнерстві зі Старобільською міською територіальною громадою. Цей проєкт є частиною «Програми ЄС Міцні Регіони – Спеціальна програма підтримки України», співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Інші події