Активні проєкти
Мир у цифровий час
Вер 10, 2021

Проєкт реалізується за підтримки Інституту міжнародних культурних зв’язків (ІФА) та Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина. ГО «ЦСР «Дієва громада» є регіональним координатором цього проєкту в Луганській області.

На амбасадорок, які будуть реалізувати власні ідеї та проєкти, чекає навчання у школах-тренінгах в Києві на теми молодіжного лідерства, новітніх технологій, ефективної поведінки, блогерства тощо, а також тренінги у Старобільську, просування свого проєкту в соцмережах, менторський супровід, розміщення постів на mustpost.online та багато іншого!

Що втілювали амбасадорки у 2021 році? Проєкт Валерії Печатнової – навчання італійській мові та серія лекцій про фемінізм. Проєкт Марії Солошенко – безконфліктна комунікація в молодіжному середовищі. Катерина Ігнатенко своїм проєктом хоче навчити молодь підготовці і проведенню діалогу, як одного із підходів до вирішення проблем молоді в громадах. Анастасія Живага організує заходи на тему миротворчості серед учнів 9-10 класів. А проєкт Анастасії Літашової “Сепульки в Сепулькарії” направлений на підвищення рівня медійної грамотності серед громади.

У 2022 році на нас чекають нові амбасадори та амбасадорки, та нові проєкти!

Інші наші проєкти