📸Іноді фотографія виходить за межі просто хобі або виду мистецтва. Вона може мати терапевтичний ефект. В середині 70-х психолог Джуді Вайзер ввела термін фототерапія для описання впливу фотографії на людей. Фотографія виявилась ефективною у боротьбі з депресією, стресом, фобіями, тривожністю й низькою самооцінкою.
📌В рамках проєкту Артрезиденція «Аура міста» Програма «Евакуйовані» запрошуємо переселенців жінок та чоловіків взяти участь у фотопроєкті «розКАЖИ». Цей проєкт:
🌺 Для тих, хто бажає розповісти свою історію переміщення
🌺 Для тих, хто хоче взяти участь у професійній фотосесії
🌺 Для тих, хто вірить, або хоче переконатися, що фототерапія лікує
⚡️До 22.10. 18-00 чекаємо на ваші заявки участі у проєкті за посиланням http://surl.li/dkden
🌸 23-24 жовтня участь у фотосесії «Відродження» від відомої львівської фотографині Дарії Бедернічек
🌸 25-26 жовтня інтерв’ю для фотопроєкту
🌸 Наприкінці листопада фінальна виставка проєкту «Аура міста»
⚡️Пам’ятайте, фототерапія здатна покращити якість вашого життя, допомогти пізнати себе й навіть подолати психологічні проблеми.
🍃А ще у вас будуть прекрасні фото на згадку про чудове та гостинне Закарпаття!
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/10/rozkazhy-1.png)
Артрезиденція «Аура міста» Арттерапевтична програма «Евакуйовані» реалізується громадською організацією «Центр спільного розвитку «Дієва громада» за підтримки проєкту «Розбудова структур надання послуг та освітнього потенціалу для психосоціального забезпечення в Україні», що впроваджується GIZ за дорученням уряду Німеччини.