Події
Фотоконкурс до Дня миру
Вер 10, 2022

Як сильно ви любите своє село, селище чи місто? Як довго готові ходити вуличками свого населеного пункту? Чи маєте своє місце сили?

Свалява прийняла багато внутрішніх переселенців із різних куточків України: Луганщина, Донеччина, Херсонщина… Незважаючи на те, що більшість з цих міст та селищ тимчасово окупована, вони є в серці кожного з нас.

Зовсім скоро 21 вересня – Міжнародний день миру. Тому, запускаємо інтернет-фотоконкурс.

➡️Мета: викласти фото свого населеного пункту з гештегом #Деньмиру2022

🔥Дедлайн: 20 вересня

📷Шукаємо у своєму телефоні або фотоапараті: улюблене місце, природу, місце, де вперше освідчилися коханій людині — будь-що, де ви скажете про любов до свого краю.

Де розміщуємо: фейсбук, інстаграм, телеграм-групи. А для тих, хто хоче позмагатися за подарунки –  надсилайте свої 1-2 фото на електронну пошту: dievagromada@gmail.com з темою листа #Деньмиру2022

💛Обов’язково підписуємо фото: назва міста/села/селища; ПІБ автора фото та контактний телефон))

Подарунки? Будуть. 3 (три) найкращі світлини отримають цінні призи (поки це таємниця). Роботи усіх учасників будуть виставлені на виставці наприкінці вересня.

Разом до миру і перемоги!

Проєкт “Мир у цифровий час” виконується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

На фото м. Старобільськ Луганська область

Інші події