Як сильно ви любите своє село, селище чи місто? Як довго готові ходити вуличками свого населеного пункту? Чи маєте своє місце сили?
Свалява прийняла багато внутрішніх переселенців із різних куточків України: Луганщина, Донеччина, Херсонщина… Незважаючи на те, що більшість з цих міст та селищ тимчасово окупована, вони є в серці кожного з нас.
Зовсім скоро 21 вересня – Міжнародний день миру. Тому, запускаємо інтернет-фотоконкурс.
➡️Мета: викласти фото свого населеного пункту з гештегом #Деньмиру2022
🔥Дедлайн: 20 вересня
📷Шукаємо у своєму телефоні або фотоапараті: улюблене місце, природу, місце, де вперше освідчилися коханій людині — будь-що, де ви скажете про любов до свого краю.
Де розміщуємо: фейсбук, інстаграм, телеграм-групи. А для тих, хто хоче позмагатися за подарунки – надсилайте свої 1-2 фото на електронну пошту: dievagromada@gmail.com з темою листа #Деньмиру2022
💛Обов’язково підписуємо фото: назва міста/села/селища; ПІБ автора фото та контактний телефон))
Подарунки? Будуть. 3 (три) найкращі світлини отримають цінні призи (поки це таємниця). Роботи усіх учасників будуть виставлені на виставці наприкінці вересня.
Разом до миру і перемоги!
Проєкт “Мир у цифровий час” виконується ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/09/img_20200424_174136-1024x768.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/09/img_20200813_180323-1024x768.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/09/d017e3b649cbcd96f83d840ec99d4e4f_25357.jpg)
На фото м. Старобільськ Луганська область