Фото
Форум театр з Ярославом Федорчуком
Гру 1, 2022

21 листопада у м. Свалява, в рамках проєкту “Мир у цифровий час” відбувся Форум-театр “Мої емоції сьогодення”

Акторами та сценаристами у виставі форум-театру були не професійні актори, а звичайні люди, внутрішні переселенці, які проживають у Закарпатті. Під час підготовчого семінару група учасників за допомогою професійного актора – Ярослава Федорчука, через ігри, вправи та сценки аналізувала проблеми, які найбільше непокоять учасників, і створювала канву вистави. Процес акторської роботи допомагає самим учасниками глибше зрозуміти свою проблему, поділитися своєю історією з іншими людьми та знайти підтримку в групі.

За організацію події висловлюємо щиру вдячність актору театру і кіно, провідному актору Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, засновнику акторської студії «22», учаснику музичного гурту «Миклухо Маклай» – Ярославу Федорчуку.
💟Проєкт “Мир у цифровий час” виконується ГО ЦСР “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

Інше з галереї