21 листопада у м. Свалява, в рамках проєкту “Мир у цифровий час” відбувся Форум-театр “Мої емоції сьогодення”
Акторами та сценаристами у виставі форум-театру були не професійні актори, а звичайні люди, внутрішні переселенці, які проживають у Закарпатті. Під час підготовчого семінару група учасників за допомогою професійного актора – Ярослава Федорчука, через ігри, вправи та сценки аналізувала проблеми, які найбільше непокоять учасників, і створювала канву вистави. Процес акторської роботи допомагає самим учасниками глибше зрозуміти свою проблему, поділитися своєю історією з іншими людьми та знайти підтримку в групі.
За організацію події висловлюємо щиру вдячність актору театру і кіно, провідному актору Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, засновнику акторської студії «22», учаснику музичного гурту «Миклухо Маклай» – Ярославу Федорчуку.
💟Проєкт “Мир у цифровий час” виконується ГО ЦСР “Дієва громада” у співпраці з громадською організацією «Фундація прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8692-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8702-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8706-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8712-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8714-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8715-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8717-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8719-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8722-1024x576.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8724-1024x720.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8727-1024x767.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8733-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8743-1024x581.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8746-1024x503.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8749-1024x590.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8757-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8764-984x1024.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8767-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8788-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8798-1024x521.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8806-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8809-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8813-1024x692.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8821-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8823-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8824-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8826-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8835-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8839-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8864-1024x820.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8878-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8884-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8900-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8906-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8920-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8923-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8934-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8937-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8947-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8951-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8981-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8990-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_8999-1024x683.jpg)
![](https://dievagromada.org/wp-content/uploads/2022/12/img_9096-1024x683.jpg)