Новини
Дискусійний клуб: презентували «Нащадків слави»
Гру 28, 2021

25 грудня в STВ city hub відбулось чергове засідання Дискусійного клубу в рамках проєкту «Зміцнення через змінення». На засіданні представникам ветеранської спільноти презентували фотокалендар «Нащадки слави» з ветеранами АТО/ООС на 2022 рік, створений в рамках Арт-резиденції «Аура міста». Основні меседжі, закладені у фотокалендарі – політика увіковічення пам’яті ветеранів і позитивний образ ветерана. Після презентації відбулась дискусія про співробітництво ветеранської спільноти та «Дієвої громади» в рамках майбутніх проєктів.

Засідання клубу проводяться на запит ветеранської спільноти за підтримки «Дієвої громади». Діяльність клубу включає дискусії щодо важливих суспільно – політичних подій, зустрічі з представниками органів влади, обговорення нагальних проблем, відеозустрічі з ветеранським спільнотами по всій Україні, обмін досвідом.

Проєкт «Зміцнення через змінення» реалізується ініціативною групою міста Старобільськ в рамках всеукраїнського проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції.

Інші новини