Події
«АУРА МІСТА»: РОЗПОЧАТО НАБІР РЕЗИДЕНТІВ!
Лис 2, 2021

10 листопада у місті Старобільськ Луганської області стартує Арт-терапевтична програма “Блокпост” в рамках резиденції “Аура міста”.

Мета цьогорічної програми “Блокпост” – засобами мистецтва та соціально-психологічної адаптації залучити учасників бойових дій до психологічного відновлення, яке спрямоване на безконфліктне, нетравматичне включення їх у систему соціальних зв’язків і відносин цивільного життя, відновлення виснажених особистісних ресурсів через творчу діяльність та спілкування.

ГО “Центр спільного розвитку «Дієва громада» для участі в резиденції запрошує зацікавлених митців, які працюють в жанрах образотворчого та візуального мистецтва: живопис, графіка, скульптура, художня фотографія, а також у синтезі мистецтв – поєднання різних видів мистецтва в гармонійний ансамбль.

В рамках проєкту резиденти (митці) програми “Блокпост” отримують простір для досліджень, експериментів і створення мистецького продукту (картина, графіка, тощо), який стане основою фінальної виставки.

Відбір резидентів відбудеться на основі заявок – http://surl.li/anmup

Дедлайн – 8 листопада 2021 року.

ВІД МИТЦЯ:

● Досвід і натхнення.

● Творча праця у нашому місті з 10 листопада, протягом 10 днів.

● Проведення одного творчого заходу для місцевої спільноти (майстер-клас, лекція, воркшоп тощо).

● Проведення одного арт-терапевтичного заняття для ветеранської спільноти в обраному різновиді візуального мистецтва (акварель, глина, колаж, тощо) із залученням психолога.

● Обов’язкове створення щонайменше одного матеріального культурного продукту та його безповоротна передача резиденції “Аура міста”.

ВІД НАС:

● Гонорар для резидента (митця).

● Компенсація витрат на проїзд, проживання, харчування.

● Забезпечення матеріалами та інструментами для роботи.

У зв’язку з тим, що триває епідемія коронавірусної хвороби, обов’язковою умовою участі в резиденції є підтвердження повної чи часткової вакцинації або негативні результати ПЛР-тесту, дійсні протягом 72 годин.

Довідки за тел. +38(066)065-81-25, або dgstarobelsk@gmail.com

Проєкт Арт-терапевтична програма “Блокпост” в рамках резиденції “Аура міста” реалізується громадською організацією “Центр спільного розвитку “Дієва громада” за дорученням Федерального уряду Німеччини.

Дослідницька Арт-резиденція “Аура міста” працює з 2019 року і щорічно збирає митців з різних областей України. За час роботи резиденції:

– В Старобільську працювали 18 митців зі всієї України, 2-є митців із Німеччини та 10 місцевих художників

– Створено майже 300 творчих робіт, головною темою яких є Старобільськ, його історія, культура та мешканці.

– Проведено 35 заходів, залучено близько 1000 глядачів.

– Мобільна виставка «Старобільськ у серці» перебувала у містах Краматорськ, Львів, Київ, Лисичанськ.

Інші події