Події
19-20 січня – тренінг “Психологічна сталість”
Січ 13, 2022

19-20 січня 2022 року у м. Старобільськ Луганської області відбудеться тренінг для надавачів соціальних послуг “Психологічна сталість”. Мета тренінгу – підвищення в учасників рівня психологічної культури, розуміння та рівня поінформованості з поняттями «психологічна сталість», «професійний стрес», «синдром професійного вигорання». А також – визначення факторів впливу на психологічний стан людини, засвоєння методів самодіагностики, опанування сучасних антистресових технік, відпрацювання навичок психоемоційної регуляції.


Для участі обов’язково треба зареєструватися – bit.ly/3fiD5NB

Заповнення анкети – до 17 січня (17:00)!


Запрошуються соцпрацівники, соцробітники, представники громадських організацій, які надають соціальні послуги та працюють у напружених умовах, постійно перебувають у стресових ситуаціях та відчувають сильне емоційне навантаження.


Тривалість тренінгу – 2 дні. Організатори забезпечують учасників харчуванням, роздатковими матеріалами та, за необхідності, компенсацією проїзду.

У зв’язку з карантинними обмеженнями учасники мають надати сертифікат повної чи часткової вакцинації, або актуальний тест на антитіла IgG (зроблений в межах останніх 6 місяців), або негативні результати ПЛР-тесту.
Якщо маєте питання, пишіть на пошту: dievagromada@gmail.com, або звертайтесь за телефоном +38(066)065-81-25

Тренінг відбудеться у рамках проєкту «Допомога завжди поруч». У рамках «Програми ЄС Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України» за дорученням Федерального уряду Німеччини проєкт реалізує ГО “Центр спільного розвитку “Дієва громада” спільно з виконавчим комітетом Старобільської міської ради, комунальними установами «Старобільський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та «Старобільський міський центр соціальних служб».

Інші події